Dla naszych klientów przygotowaliśmy usługę Push-to-Talk over Cellular w oparciu o własny serwer HyTalk. Za pomocą dzierżawionych lub własnych terminali możliwe jest stworzenie prostej i funkcjonalnej sieci łączności wykorzystującej 3G/4G/WiFi.

Podstawową funkcją rozwiązania Hytera HyTalk PoC opartego na IPC jest komunikacja głosowa i wideo PTT. Użytkownicy mogą korzystać z natychmiastowej komunikacji głosowej i wideo jeden-do-jednego i jeden-do-wielu, a także usług przesyłania wiadomości multimedialnych. Ponadto rozwiązanie oferuje kontrolę dostępu, zarządzanie bezpieczeństwem i inne usługi dodatkowe.

Wraz z szybkim rozwojem gospodarki społecznej codzienna praca i środowisko pracy użytkowników przemysłowych stają się coraz bardziej zróżnicowane i skomplikowane. Zgodnie z założeniem posiadania dobrego środowiska WLAN, tworzenie wysokiej jakości i lekkiego systemu komunikacji PTT stał się pilną potrzebą dla małych użytkowników przemysłowych i komercyjnych. Rozwiązanie Hytera HyTalk Lite jest idealne między innymi dla branż takich, jak hotelarstwo, gastronomia, ochrona i zabezpieczenie imprez.

Dla wymagających klientów jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe rozwiązanie pod klucz do instalacji we własnej sieci LAN.

Zapraszamy do kontaktu!