PD785 VHF Powiększ do pełnego rozmiaru

PD785G VHF

Radiotelefon przenośny Hytera PD785 (z GPS). VHF: 136-174MHz, moc 1-5W VHF. Tryb cyfrowy TDMA zgodny z ETSI DMR i analogowy. 

Więcej szczegółów

Hytera PD785 to nowoczesny radiotelefon cyfrowo-analogowy pracujący w standardzie DMR oraz konwencjonalnym analogowym. Jest to znakomite połączenie najnowszych technologii, zapewniające doskonałą wydajność, najwyższą niezawodność oraz bogaty zestaw funkcji.

Radiotelefon przenośny Hytera PD785 to wszechstronne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdych, nawet najcięższych warunkach. Hytera PD785 wyposażony jest w duży kolorowy wyświetlacz, który wydatnie ułatwia i przyśpiesza obsługę radiotelefonu. 1.8 calowy wyświetlacz LCD TFT zapewnia łatwy dostęp do informacji i funkcji terminala. PD785 posiada łatwo dostępne i ergonomiczne przyciski w tym także pełną klawiaturę. Rozdzielone anteną, dwa pokrętła radiotelefonu przenośnego są odsunięte od siebie w ten sposób zmniejsza się ryzyko pomyłki podczas obsługi w rękawiczkach lub w warunkach słabego oświetlenia. PD785, tak jak inne radiotelefony Hytera, posiada także dedykowany przycisk alarmowy, konfigurowalny wg. potrzeb użytkownika. Wbudowany głośnik o wysokiej mocy zapewnia wystarczającą słyszalność w większości zastosowań. Radiotelefon posiada szereg dodatkowych funkcji jak w pełni konfigurowalny alarm wibracyjny, głosowa informacja o wybranym kanale, opcjonalny moduł Mandown lub GPS.

Wszystkie radiotelefony przenośne firmy Hytera są zgodne z wymogami klasy IP67 i są odporne na zanurzenie na głębokość 1m przez 30 minut. PD785 spełnia także normy wojskowe US Army MIL-STD-810 C/D/E/F ustanowione przez Siły Zbrojne USA. PD785 dostępny jest w wersji z modułem GPS (wersja z rozszerzeniem „G”) lub bez. Dostępna jest także wersja radiotelefonu z czujnikiem mandown i bezruchu.

Kontakt

Jeśli masz pytanie dotyczące ceny wybranego produktu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością przygotujemy najlepsza ofertę!

Telefon:600 191 274

Skontaktuj się z nami!